دکتر سیف الدین زاهدی

دکتر سیف الدین زاهدی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

26194
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان ابوذر

آدرس:

تهران،خیابان ابوذر ( فلاح )، پلاک ۳۹۵،روبروی فروشگاه افق کوروش

تلفن:02155738393

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملت
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • بانک کشاورزی
 • ایران
 • صندوق شهرداری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیف الدین زاهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیف الدین زاهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیف الدین زاهدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ابوذر
تهران - تهران،خیابان ابوذر ( فلاح )، پلاک ۳۹۵،روبروی فروشگاه افق کوروش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیف الدین زاهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیف الدین زاهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیف الدین زاهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیف الدین زاهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیف الدین زاهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیف الدین زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیف الدین زاهدی کجا است؟
دکتر سیف الدین زاهدی 1 مطب در مطب خیابان ابوذر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیف الدین زاهدی را ببینید.
+
آیا دکتر سیف الدین زاهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیف الدین زاهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیف الدین زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیف الدین زاهدی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیف الدین زاهدی چه زمانی است؟
دکتر سیف الدین زاهدی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیف الدین زاهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیف الدین زاهدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیف الدین زاهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیف الدین زاهدی 5 از 5 است.
درباره دکتر سیف الدین زاهدی


دکتر سیف الدین زاهدی dr seyfeddin zahedi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر سیف الدین زاهدی در تهران،خیابان ابوذر ( فلاح )، پلاک ۳۹۵،روبروی فروشگاه افق کوروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیف الدین زاهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155738393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیف الدین زاهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیف الدین زاهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیف الدین زاهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیف الدین زاهدی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیف الدین زاهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.