%100
پیشنهاد(از 75 کاربر)

کد نظام پزشکی

49273

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان هفت تیر، کوچه شهید مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه4

تلفن:02632709479

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا فضل الهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا فضل الهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 75 کاربر)

%100
75 کاربر از 75 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  58 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

_حضور بیماران در ساعت مقرر نوبت دهی الزامی است_

لطفا در صورت عدم حضور حتما نوبت خود را از طریق سایت دکتر تو یا مطب اطلاع رسانی و لغو فرمایید.

هزینه ویزیت بزرگسالان:132000

هزینه ویزیت زیر 18 سال 158000تومان

دکتر محمدرضا فضل الهی
دکتر محمدرضا فضل الهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا فضل الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا فضل الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فضل الهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فضل الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا فضل الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا فضل الهی کجا است؟
دکترمحمدرضا فضل الهی مطب طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا فضل الهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا فضل الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا فضل الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا فضل الهی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا فضل الهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فضل الهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا فضل الهی چقدر است؟
تا کنون 75 نفر به دکتر محمدرضا فضل الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا فضل الهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا فضل الهیدکترمحمدرضا فضل الهی dr mohammadreza fazlolahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمدرضا فضل الهی در کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان هفت تیر، کوچه شهید مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا فضل الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632709479 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا فضل الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا فضل الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا فضل الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا فضل الهی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا فضل الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.