%100
پیشنهاد(از 122 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، بین خیابان رامشه و گلها، پلاک64، طبقه دوم، واحد7

تلفن:02186128925

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا فضل الهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا فضل الهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 122 کاربر)

%100
122 کاربر از 122 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  82 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

محمدعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و حرفه ای

آراز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بی نظیر باتجربه

ملورین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با اخلاق و عالی فقط معطلی زیاد دارند.

نورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار حاذق.با اخلاق‌. دلسوز . تشخیص دقیق و درست . با وجدان و با حوصله و صبور.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا فضل الهی
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، سعادت آباد، بلوار دریا، بین خیابان رامشه و گلها، پلاک64، طبقه دوم، واحد7
اولین نوبت خالی: یکشنبه 9 اردیبهشت ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا فضل الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا فضل الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فضل الهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فضل الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا فضل الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا فضل الهی کجا است؟
دکتر محمدرضا فضل الهی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا فضل الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا فضل الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا فضل الهی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا فضل الهی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا فضل الهی از روز یکشنبه 9 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فضل الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا فضل الهی چقدر است؟
تا کنون 122 نفر به دکتر محمدرضا فضل الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا فضل الهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا فضل الهیدکتر محمدرضا فضل الهی dr mohammadreza fazlolahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا فضل الهی در تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، بین خیابان رامشه و گلها، پلاک64، طبقه دوم، واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا فضل الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186128925 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا فضل الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا فضل الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا فضل الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا فضل الهی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا فضل الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.