مصطفی محمودی قهساره

مصطفی محمودی قهساره

کارشناس ارشد روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

10477

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خانه اصفهان

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 2

تلفن:03134416501

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مصطفی محمودی قهساره بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مصطفی محمودی قهساره
نوبت مطب خانه اصفهان
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 2
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مصطفی محمودی قهساره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی محمودی قهساره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مصطفی محمودی قهساره در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مصطفی محمودی قهساره چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی محمودی قهساره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مصطفی محمودی قهساره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مصطفی محمودی قهساره کجا است؟
دکتر مصطفی محمودی قهساره 1 مطب در مطب خانه اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مصطفی محمودی قهساره را ببینید.
+
آیا مصطفی محمودی قهساره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی محمودی قهساره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مصطفی محمودی قهساره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی محمودی قهساره متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مصطفی محمودی قهساره چه زمانی است؟
دکتر مصطفی محمودی قهساره از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مصطفی محمودی قهساره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مصطفی محمودی قهساره چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مصطفی محمودی قهساره رای داده‌اند. میانگین امتیازی مصطفی محمودی قهساره 0 از 5 است.

درباره مصطفی محمودی قهسارهدکتر مصطفی محمودی قهساره mostafa mahmodi ghahsare از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب مصطفی محمودی قهساره در اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مصطفی محمودی قهساره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134416501 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مصطفی محمودی قهساره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مصطفی محمودی قهساره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مصطفی محمودی قهساره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مصطفی محمودی قهساره متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مصطفی محمودی قهساره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.