دکتر رامتین روحی پور

دکتر رامتین روحی پور

تخصص ارتوپدی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۵۵۱۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه3، واحد21

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامتین روحی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامتین روحی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

لطفا توجه فرمایید

ساعتهای اعلام شده ساعت حضور در مطب میباشد و امکان معطلی وجود دارد.

از صبوری شما سپاسگذاریم.

بیماران محترم:پاسخ به تلفن های مطب جهت موارد ضروری در روزهای فرد بین ساعت 15الی 20 انجام می شود.

دکتر رامتین روحی پور
دکتر رامتین روحی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامتین روحی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامتین روحی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامتین روحی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامتین روحی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت رامتین روحی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامتین روحی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامتین روحی پور کجا است؟
دکتر رامتین روحی پور 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامتین روحی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامتین روحی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامتین روحی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامتین روحی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامتین روحی پور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامتین روحی پور چه زمانی است؟
دکتر رامتین روحی پور از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامتین روحی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامتین روحی پور چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر رامتین روحی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامتین روحی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر رامتین روحی پوردکتر رامتین روحی پور dr ramtin roohipoor از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر رامتین روحی پور در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه3، واحد21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامتین روحی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632710892 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامتین روحی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامتین روحی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامتین روحی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامتین روحی پور تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامتین روحی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.