دکتر محمد تاجدینی

دکتر محمد تاجدینی

کد نظام پزشکی: 62499
5 (96 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
1393 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد تاجدینی

مطب طالقانی
آدرس: کرج - کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه دوم، واحد21
اولین نوبت آزاد: فردا | 16:45

آدرس مطب دکتر محمد تاجدینی

مطب طالقانی
آدرس:
کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه دوم، واحد21
تلفن:

نظرات درباره دکتر محمد تاجدینی

5
از 96 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
رضا(1403/02/08)
نوبت دهی مطب
(1403/02/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوب بودند بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد. به همه سئوالات بیمار پاسخ قابل درک می دادند. از ایشان بسیار سپاسگزارم بهبودی مورد انتظار حاصل گردید.
طیبه(1403/02/03)
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار عالی ، با حوصله پاسخگو میباشد و من حدود ۴ سال مشکل تنگی نفس داشتم با اولین ویزیت و مصرف چند روزه ی دارو نتیجه مطلوبی حاصل شد ، در حال درمانم و تا بهبودی کامل زیر نظر دکتر خواهم بود ، الهی خدا بهشون سلامتی و به زندگیشون برکت بده 🤲 ۴ سال به سختی نفس میکشیدم و مرگ رو آرزو میکردم و با مراجعه به دکترهای دیگر نتیجه ای نمیگرفتم و با اولین ویزیت از دکتر نفسم بسیار عالی و ممنونم از آقای دکتر 🙏
طیبه(1403/02/03)
نوبت دهی مطب
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
حدود ۴ سال مشکل تنگی نفس داشتم و هر دکتری رفتم نتیجه نگرفتم با ی ویزیت دکتر و مصرف چند روز دارو نتیجه عالی بود و من از آقای دکتر خیلی ممنونم و الهی خدا بهشون سلامتی و به زندگیشون برکت بده 🤲
سمیرا سادات(1403/02/02)
نوبت دهی مطب
(1403/02/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوش اخلاق .باتجربه
سیده مریم(1403/02/01)
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
آقای دکتر بسیار خوش اخلاق و باتجربه و با تجویز داروهای خوب ، سریعا بهبودی حاصل میشود.
مریم(1402/12/27)
نوبت دهی مطب
(1402/12/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار صبور ، عالی و پیگیر هستند برای بیمار وقت گذاشته و کامل بررسی میکنند

سوالات متداول راجع به دکتر محمد تاجدینی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد تاجدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد تاجدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد تاجدینی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد تاجدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد تاجدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تاجدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد تاجدینی کجا است؟
دکتر محمد تاجدینی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد تاجدینی را ببینید.
آیا دکتر محمد تاجدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تاجدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد تاجدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد تاجدینی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد تاجدینی چه زمانی است؟
دکتر محمد تاجدینی از روز سه‌شنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تاجدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد تاجدینی چقدر است؟
تا کنون 96 نفر به دکتر محمد تاجدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد تاجدینی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد تاجدینیدکتر محمد تاجدینی dr mohammad tajeddini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمد تاجدینی در کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه دوم، واحد21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد تاجدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632219104 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد تاجدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد تاجدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد تاجدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد تاجدینی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد تاجدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.