دکتر حسام جواهری

دکتر حسام جواهری

تخصص ارتوپدی

کرج

کد نظام پزشکی

99806
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، کوچه شهید مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسام جواهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسام جواهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

گل نه نه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالین خوب توضیح میدن و قشنگ راهنمایی میکنند.

امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک مجرب و با علم و تجربه ای هستند.

آناهل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و با حوصله ای بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسام جواهری
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، کوچه شهید مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه2
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسام جواهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسام جواهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسام جواهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسام جواهری چقدر است؟
هزینه ویزیت حسام جواهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسام جواهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسام جواهری کجا است؟
دکتر حسام جواهری 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسام جواهری را ببینید.
+
آیا دکتر حسام جواهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسام جواهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسام جواهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسام جواهری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسام جواهری چه زمانی است؟
دکتر حسام جواهری از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسام جواهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسام جواهری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسام جواهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسام جواهری 5 از 5 است.

درباره دکتر حسام جواهریدکتر حسام جواهری dr hesam javaheri از دکترهای متخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر حسام جواهری در کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، کوچه شهید مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسام جواهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632743140-02632743230 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسام جواهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسام جواهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسام جواهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسام جواهری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسام جواهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.