دکتر غلامحسین خواجه نصیری

دکتر غلامحسین خواجه نصیری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

5191

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، جنب کلانتری 17، مجتمع ولیعصر، طبقه پنجم واحد C

تلفن:04133322426

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسین خواجه نصیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامحسین خواجه نصیری
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، جنب کلانتری 17، مجتمع ولیعصر، طبقه پنجم واحد C

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسین خواجه نصیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسین خواجه نصیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین خواجه نصیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسین خواجه نصیری چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسین خواجه نصیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین خواجه نصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری کجا است؟
دکتر غلامحسین خواجه نصیری 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامحسین خواجه نصیری را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسین خواجه نصیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین خواجه نصیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسین خواجه نصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسین خواجه نصیری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسین خواجه نصیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین خواجه نصیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین خواجه نصیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسین خواجه نصیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامحسین خواجه نصیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسین خواجه نصیری 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسین خواجه نصیریدکتر غلامحسین خواجه نصیری dr gholamhosein khajeh nasiri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری در تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، جنب کلانتری 17، مجتمع ولیعصر، طبقه پنجم واحد C واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133322426 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسین خواجه نصیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسین خواجه نصیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسین خواجه نصیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسین خواجه نصیری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسین خواجه نصیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.