دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی

دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

کرمان

کد نظام پزشکی

۷۱۸۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، نبش جهاد یک، برج پزشکی پاستور، طبقه سوم

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جهاد
ملاحظات

در حال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.

دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی
دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مهدی هاشمی باجگانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی کجا است؟
دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی

دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی dr mehdi hashemi bajgani از دکترهای متخصص تخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی در کرمان، بلوار جهاد، نبش جهاد یک، برج پزشکی پاستور، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432233260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی تخصص داخلی ، فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مهدی هاشمی باجگانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.