%93
پیشنهاد(از 204 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز

درمان بیماری‌های غدد درون ریز

همکاری با بیمارستان افضلی پور کرمان

کد نظام پزشکی

66194

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان ثامن الحجج ( رو به روی ساختمان پزشکان مادر)

تلفن:03432224769

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین گذشتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین گذشتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 204 کاربر)

%93
189 کاربر از 204 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  40 نفر
 • 15-45 دقیقه
  89 نفر
 • 45-90 دقیقه
  44 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  31 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محمدحسین گذشتی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر محمدحسین گذشتی
دکتر محمدحسین گذشتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین گذشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین گذشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین گذشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین گذشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین گذشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین گذشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین گذشتی کجا است؟
دکترمحمدحسین گذشتی مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین گذشتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین گذشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین گذشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین گذشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین گذشتی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین گذشتی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین گذشتی از روز یکشنبه 27 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین گذشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین گذشتی چقدر است؟
تا کنون 204 نفر به دکتر محمدحسین گذشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین گذشتی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین گذشتیدکترمحمدحسین گذشتی dr mohammadhosein gozashti از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر محمدحسین گذشتی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان ثامن الحجج ( رو به روی ساختمان پزشکان مادر) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین گذشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432224769 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین گذشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین گذشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین گذشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین گذشتی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین گذشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.