%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

کد نظام پزشکی

18164

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب، مقابل بعثت، کوچه جهاد 2، گروه پزشکی میلاد

تلفن:03432455111

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامعباس عزیزالهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامعباس عزیزالهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب
ملاحظات

لطفا سر ساعتی که نوبت گرفته شده در مطب حضور داشته باشید.

دکتر غلامعباس عزیزالهی
دکتر غلامعباس عزیزالهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامعباس عزیزالهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامعباس عزیزالهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامعباس عزیزالهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامعباس عزیزالهی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامعباس عزیزالهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعباس عزیزالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامعباس عزیزالهی کجا است؟
دکترغلامعباس عزیزالهی مطب چهارراه طهماسب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامعباس عزیزالهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامعباس عزیزالهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعباس عزیزالهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامعباس عزیزالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامعباس عزیزالهی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامعباس عزیزالهی چه زمانی است؟
دکتر غلامعباس عزیزالهی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعباس عزیزالهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامعباس عزیزالهی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر غلامعباس عزیزالهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامعباس عزیزالهی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامعباس عزیزالهیدکترغلامعباس عزیزالهی dr gholam abaas aziz elahi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر غلامعباس عزیزالهی در کرمان، چهارراه طهماسب، مقابل بعثت، کوچه جهاد 2، گروه پزشکی میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامعباس عزیزالهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432455111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامعباس عزیزالهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامعباس عزیزالهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامعباس عزیزالهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامعباس عزیزالهی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامعباس عزیزالهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.