دکتر بهمن معتمدی

دکتر بهمن معتمدی

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بوردتخصصی جراحی وسابقه چهل سال اعمال جراحی درمراکزسرطان تهران واصفهان.

تشخیص ودرمان جراحی وبازسازی سرطانهای سروصورت سایر اندام، جراحی های عمومی

تشخیص ودرمان تومرهاوخال هاوسایرضایعات سروصورت واندام

همکاری با بیمارستان امید(سیدالشهدا) بیمارستان میلاد، بیمارستان سینا

کد نظام پزشکی

10531

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات آدرس مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان،خیابان آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، طبقه اول، پلاک 111

تلفن:03132225803

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن معتمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن معتمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر بهمن معتمدی
دکتر بهمن معتمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن معتمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن معتمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن معتمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن معتمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن معتمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن معتمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن معتمدی کجا است؟
دکتربهمن معتمدی آدرس مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهمن معتمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن معتمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن معتمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن معتمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن معتمدی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن معتمدی چه زمانی است؟
دکتر بهمن معتمدی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن معتمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن معتمدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهمن معتمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن معتمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن معتمدیدکتربهمن معتمدی dr bahman motamedi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر بهمن معتمدی در اصفهان،خیابان آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، طبقه اول، پلاک 111 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن معتمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132225803 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن معتمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن معتمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن معتمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن معتمدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن معتمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.