درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار عصب و عضله، لیزر درمانی، تزریق مفاصل

PRP 

کد نظام پزشکی

۱۳۱۴۰۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، چهارراه آمادگاه، ابتدای بلوار باغ گلدسته، ساختمان گلدیس، ورودی دوم، طبقه 1، واحد 212

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر ارغوان مختاریان
دکتر ارغوان مختاریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارغوان مختاریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارغوان مختاریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارغوان مختاریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارغوان مختاریان چقدر است؟
هزینه ویزیت ارغوان مختاریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان مختاریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارغوان مختاریان کجا است؟
دکتر ارغوان مختاریان 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ارغوان مختاریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ارغوان مختاریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان مختاریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارغوان مختاریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارغوان مختاریان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارغوان مختاریان چه زمانی است؟
دکتر ارغوان مختاریان از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان مختاریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارغوان مختاریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ارغوان مختاریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارغوان مختاریان 0 از 5 است.

درباره دکتر ارغوان مختاریان

دکتر ارغوان مختاریان dr arghavan mokhtarian از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان هستند. مطب دکتر ارغوان مختاریان در اصفهان، چهارراه آمادگاه، ابتدای بلوار باغ گلدسته، ساختمان گلدیس، ورودی دوم، طبقه 1، واحد 212 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارغوان مختاریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132203957 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارغوان مختاریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارغوان مختاریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارغوان مختاریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارغوان مختاریان تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارغوان مختاریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.