دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
افسون کرمی

افسون کرمی

کارشناس ارشد روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ر-132153

درباره‌پزشک

زمینه ی فعالیت، مشاوره ی خانواده می باشد. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، بن بست اول، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 8

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • جانبازان
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران افسون کرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از افسون کرمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دروازه شیراز
اصفهان - اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، بن بست اول، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت افسون کرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسون کرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد افسون کرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت افسون کرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسون کرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل افسون کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب افسون کرمی کجا است؟
دکتر افسون کرمی 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل افسون کرمی را ببینید.
+
آیا افسون کرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسون کرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
افسون کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسون کرمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد افسون کرمی چه زمانی است؟
دکتر افسون کرمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل افسون کرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از افسون کرمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به افسون کرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی افسون کرمی 0 از 5 است.
درباره افسون کرمی


دکتر افسون کرمی dr afsoon karami از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب افسون کرمی در اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، بن بست اول، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب افسون کرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130120514-09103781638-03136616121 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام افسون کرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی افسون کرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط افسون کرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از افسون کرمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد افسون کرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.