دکتر نعیمه فتح اله زاده

دکتر نعیمه فتح اله زاده

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

کرمان

کد نظام پزشکی

109478
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، جنب بیمارستان سید الشهدا، ساختمان اطلس کلینیک، طبقه نهم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نعیمه فتح اله زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نعیمه فتح اله زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون دکترش از نظر تخصص و تجربه واقعا حرف نداره تشخیصش هم عالی است

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نعیمه فتح اله زاده
نوبت مطب استقلال
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان استقلال، جنب بیمارستان سید الشهدا، ساختمان اطلس کلینیک، طبقه نهم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نعیمه فتح اله زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نعیمه فتح اله زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نعیمه فتح اله زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نعیمه فتح اله زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت نعیمه فتح اله زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نعیمه فتح اله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده کجا است؟
دکتر نعیمه فتح اله زاده 1 مطب در مطب استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نعیمه فتح اله زاده را ببینید.
+
آیا دکتر نعیمه فتح اله زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نعیمه فتح اله زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نعیمه فتح اله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نعیمه فتح اله زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نعیمه فتح اله زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نعیمه فتح اله زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نعیمه فتح اله زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نعیمه فتح اله زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نعیمه فتح اله زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نعیمه فتح اله زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر نعیمه فتح اله زادهدکتر نعیمه فتح اله زاده dr naeeme fatollah zade از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری کرمان هستند. مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده در کرمان، خیابان استقلال، جنب بیمارستان سید الشهدا، ساختمان اطلس کلینیک، طبقه نهم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نعیمه فتح اله زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137640080-03432543008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نعیمه فتح اله زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نعیمه فتح اله زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نعیمه فتح اله زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نعیمه فتح اله زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نعیمه فتح اله زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.