دکتر محمدعلی رجبی

دکتر محمدعلی رجبی

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

استاد دانشگاه

کد نظام پزشکی

17653

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی سوم، طبقه 3، واحد 331

تلفن:03132243150

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی رجبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی رجبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

بیماران محترم، لطفا قبل از مراجعه به مطب با شماره 09132693722 تماس بگیرید.

بیماران محترم، زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی می باشد، خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر محمدعلی رجبی
دکتر محمدعلی رجبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی رجبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی رجبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی رجبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی رجبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی رجبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی رجبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی رجبی کجا است؟
دکترمحمدعلی رجبی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی رجبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی رجبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی رجبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی رجبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی رجبی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی رجبی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی رجبی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی رجبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی رجبی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محمدعلی رجبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی رجبی 4 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی رجبیدکترمحمدعلی رجبی dr mohammadali rajabi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدعلی رجبی در اصفهان، آمادگاه، بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی سوم، طبقه 3، واحد 331 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی رجبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132243150 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی رجبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی رجبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی رجبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی رجبی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی رجبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.