دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سعید پورمقتدر

دکتر سعید پورمقتدر

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

57027

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

کرج، میدان شهدا، مقابل بیمارستان کمالی، داخل خروجی بهار، جنب داروخانه دکتر وثیق مهر، پلاک 100، طبقه 1، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید پورمقتدر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید پورمقتدر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان شهدا
کرج - کرج، میدان شهدا، مقابل بیمارستان کمالی، داخل خروجی بهار، جنب داروخانه دکتر وثیق مهر، پلاک 100، طبقه 1، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید پورمقتدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید پورمقتدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید پورمقتدر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید پورمقتدر چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید پورمقتدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید پورمقتدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید پورمقتدر کجا است؟
دکتر سعید پورمقتدر 1 مطب در مطب میدان شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید پورمقتدر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید پورمقتدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید پورمقتدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید پورمقتدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید پورمقتدر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید پورمقتدر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید پورمقتدر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید پورمقتدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید پورمقتدر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید پورمقتدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید پورمقتدر 0 از 5 است.
درباره دکتر سعید پورمقتدر


دکتر سعید پورمقتدر dr saeid poormoghtader از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سعید پورمقتدر در کرج، میدان شهدا، مقابل بیمارستان کمالی، داخل خروجی بهار، جنب داروخانه دکتر وثیق مهر، پلاک 100، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید پورمقتدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632267827-02632401694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید پورمقتدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید پورمقتدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید پورمقتدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید پورمقتدر متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید پورمقتدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.