فریبا یوسفی

فریبا یوسفی

کارشناس ارشد تغذیه

کارشناس ارشد فیزیولوژی - تغذیه ورزشی
کرج

کد نظام پزشکی

ت-300
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

ارائه انواع رژیم‌های درمانی، چاقی، لاغری، کبد چرب، دیابت، دیابت بارداری، افزایش رشد قدی کودک

اندازه‌گیری ترکیب بدن درصد چربی و عضله با دستگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، برج آراد طبقه10واحد 101

تلفن:09122784583

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فریبا یوسفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فریبا یوسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با سواد و مهربون و خوش اخلاق

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

رژیم ورزشی گرفتم و راضی بودم.

ایلیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من مشاوره انلاین گرفتم خیلی برام وقت گذاشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فریبا یوسفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فریبا یوسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا یوسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فریبا یوسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فریبا یوسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا یوسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فریبا یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فریبا یوسفی کجا است؟
دکتر فریبا یوسفی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فریبا یوسفی را ببینید.
+
آیا فریبا یوسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یوسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فریبا یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا یوسفی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فریبا یوسفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریبا یوسفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل فریبا یوسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فریبا یوسفی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به فریبا یوسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فریبا یوسفی 5 از 5 است.

درباره فریبا یوسفیدکتر فریبا یوسفی fariba yosefi از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب فریبا یوسفی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، برج آراد طبقه10واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فریبا یوسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09122784583 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فریبا یوسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فریبا یوسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فریبا یوسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فریبا یوسفی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فریبا یوسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.