هدیه نورمحمدان

هدیه نورمحمدان

کارشناس تغذیه

کرج

کد نظام پزشکی

ت-4543

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، فلکه اول گوهردشت، خیابان میرزایی پرور(یکم غربی)، ساختمان پزشکان مرکزی گوهردشت، پلاک 70، طبقه1، واحد2

تلفن:02634208003

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران هدیه نورمحمدان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهردشت

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با هدیه نورمحمدان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با هدیه نورمحمدان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

هدیه نورمحمدان
هدیه نورمحمدان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت هدیه نورمحمدان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدیه نورمحمدان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هدیه نورمحمدان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت هدیه نورمحمدان چقدر است؟
هزینه ویزیت هدیه نورمحمدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هدیه نورمحمدان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب هدیه نورمحمدان کجا است؟
دکترهدیه نورمحمدان مطب گوهردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب هدیه نورمحمدان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا هدیه نورمحمدان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدیه نورمحمدان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
هدیه نورمحمدان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدیه نورمحمدان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هدیه نورمحمدان چه زمانی است؟
دکتر هدیه نورمحمدان از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل هدیه نورمحمدان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هدیه نورمحمدان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به هدیه نورمحمدان رای داده‌اند. میانگین امتیازی هدیه نورمحمدان 0 از 5 است.

درباره هدیه نورمحمداندکترهدیه نورمحمدان hediyeh nour mohammadan از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب هدیه نورمحمدان در کرج، فلکه اول گوهردشت، خیابان میرزایی پرور(یکم غربی)، ساختمان پزشکان مرکزی گوهردشت، پلاک 70، طبقه1، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هدیه نورمحمدان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634208003 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هدیه نورمحمدان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هدیه نورمحمدان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هدیه نورمحمدان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هدیه نورمحمدان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هدیه نورمحمدان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.