دکتر محمدرضا شجاع

دکتر محمدرضا شجاع

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، لنزهای چشمی و لیزیک
یزد

کد نظام پزشکی

15198

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، اول کوچه بیمارستان بهمن ، مجتمع بهمن

تلفن:03536331066

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا شجاع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاشانی
دکتر محمدرضا شجاع
دکتر محمدرضا شجاع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا شجاع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا شجاع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا شجاع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا شجاع چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا شجاع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شجاع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا شجاع کجا است؟
دکترمحمدرضا شجاع مطب خیابان کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا شجاع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا شجاع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شجاع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا شجاع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا شجاع متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا شجاع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا شجاع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا شجاع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا شجاع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا شجاع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا شجاع 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا شجاعدکترمحمدرضا شجاع dr mohammad reza shoja از دکترهای متخصص چشم پزشکی یزد هستند. مطب دکتر محمدرضا شجاع در یزد، خیابان کاشانی، اول کوچه بیمارستان بهمن ، مجتمع بهمن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا شجاع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536331066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا شجاع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا شجاع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا شجاع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا شجاع متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا شجاع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.