%۹۴
پیشنهاد(از ۴۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ناسیونال

بارداری،نازایی، زیبایی زنان، بیماری عفدنی زنان، ...  

در مطب سونوگرافی،پلاسما ، کربوکسی، ار اف انجام میشود

همکار با مهرگان، بنت الهدی، مادر، امام زمان، مرکز نازایی نوین  

آدرس اینستاگرام:instagram.com/dr_farzane_sobhani 

کد نظام پزشکی

۴۴۳۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان مطهری شمالی

آدرس:

مشهد، مطهری شمالی، چهارراه 35 متری،بالای رادیولوژی کوثر

اطلاعات مطب بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد، وکیل آباد31 و33، جنب پمپ بنزین دانشجو، ساختمان سینوحه، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه سبحانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه سبحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۹ کاربر)

%۹۴
۴۶ کاربر از ۴۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مطهری شمالی
مطب بلوار وکیل آباد
دکتر فرزانه سبحانی
دکتر فرزانه سبحانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه سبحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه سبحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه سبحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه سبحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه سبحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه سبحانی کجا است؟
دکتر فرزانه سبحانی 2 مطب در مطب خیابان مطهری شمالی و مطب بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزانه سبحانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه سبحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سبحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه سبحانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه سبحانی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه سبحانی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سبحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه سبحانی چقدر است؟
تا کنون 49 نفر به دکتر فرزانه سبحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه سبحانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه سبحانیدکتر فرزانه سبحانی dr farzaneh sobhani از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر فرزانه سبحانی در مشهد، وکیل آباد31 و33، جنب پمپ بنزین دانشجو، ساختمان سینوحه، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه سبحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138937494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه سبحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه سبحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه سبحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه سبحانی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه سبحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.