درباره‌ی پزشک

مشاوره قبل و بعد ازدواج

زنان کنترل دوران بارداری

روش‌های پیشگیری

کد نظام پزشکی

م-2277

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه مخابرات، سمت چپ، ساختمان افشار، طبقه 1

تلفن:02165255823

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ثریا قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهریار
ثریا قربانی
ثریا قربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ثریا قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثریا قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ثریا قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ثریا قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ثریا قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ثریا قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ثریا قربانی کجا است؟
دکترثریا قربانی مطب شهریار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ثریا قربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ثریا قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ثریا قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثریا قربانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ثریا قربانی چه زمانی است؟
دکتر ثریا قربانی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ثریا قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ثریا قربانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ثریا قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ثریا قربانی 0 از 5 است.

درباره ثریا قربانیدکترثریا قربانی soraya ghorbani از دکترهای متخصص مامایی شهریار هستند. مطب ثریا قربانی در شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه مخابرات، سمت چپ، ساختمان افشار، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ثریا قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165255823 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ثریا قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ثریا قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ثریا قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ثریا قربانی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ثریا قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.