دکتر مهناز طایری

دکتر مهناز طایری

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

36670
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، بعد ازبلوار مهر، جنب بانک ملت، مجتمع پزشکی نگین، طبقه2، واحد 12

تلفن:07136281001

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز طایری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز طایری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر خوبی هستن ، در تشخیص و درمان بیماری خیلی خیلی عالی هستن و اخلاق و رفتار خیلی مهربانانه ای دارن ، خدا حفظشون کنه .

صنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

آرتمیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی مهربان و صبور بودند و بی نهایت خوش اخلاق

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دقت نظر وبسیار پر حوصله بودند. توضیحات مفصلی بیان داشتند. احساس خوبی در مطب داشتم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهناز طایریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز طایری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز طایری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز طایری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز طایری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز طایری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز طایری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز طایری کجا است؟
دکتر مهناز طایری 1 مطب در قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهناز طایری را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز طایری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز طایری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز طایری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز طایری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز طایری چه زمانی است؟
دکتر مهناز طایری از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز طایری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز طایری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مهناز طایری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز طایری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز طایریدکتر مهناز طایری dr mahnaz taeeri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مهناز طایری در شیراز، خیابان قصردشت، بعد ازبلوار مهر، جنب بانک ملت، مجتمع پزشکی نگین، طبقه2، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز طایری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136281001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز طایری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز طایری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز طایری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز طایری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز طایری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.