دکتر احمدرضا سبحانی

دکتر احمدرضا سبحانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

112799
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز

آدرس:

شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت شرقی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، رو به روی برج IT (آی تی)، ساختمان کسری، طبقه3

تلفن:07132318278

اطلاعات کلینیک فوق تخصصی اردیبهشت (نوار عصب و عضله)

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبروی قنادی کامران، کلینیک فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت

تلفن:07136288510

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا سبحانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا سبحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

آناهیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودن و راضی بودم

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

نجفعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با اخلاق و با حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا سبحانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا سبحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا سبحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا سبحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا سبحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا سبحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا سبحانی کجا است؟
دکتر احمدرضا سبحانی 3 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز شیراز و مطب خیابان اردیبهشت شرقی و کلینیک فوق تخصصی اردیبهشت (نوار عصب و عضله) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا سبحانی را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا سبحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا سبحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا سبحانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا سبحانی چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا سبحانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا سبحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا سبحانی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر احمدرضا سبحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا سبحانی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا سبحانیدکتر احمدرضا سبحانی dr ahamad reza sobhani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر احمدرضا سبحانی در شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا سبحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487224-07136487535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا سبحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا سبحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا سبحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا سبحانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا سبحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.