دکتر ویدا نثار حسینی

دکتر ویدا نثار حسینی

تخصص قلب و عروق

ساری

کد نظام پزشکی

23820
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان قارن

آدرس:

ساری، خیابان قارن، روبه روی بانک رفاه، ساختمان 286، طبقه اول

تلفن:01133222421

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ویدا نثار حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ویدا نثار حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتجربه و تشخیص خانم دکتر عالی و کم نظیره و آروزی سلامتی برای ایشان دارم 💐🙏

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با تجربه ، تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ویدا نثار حسینی
نوبت مطب خیابان قارن
رزرو آنلاین نوبت
ساری - ، خیابان قارن، روبه روی بانک رفاه، ساختمان 286، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ویدا نثار حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ویدا نثار حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ویدا نثار حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ویدا نثار حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت ویدا نثار حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا نثار حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ویدا نثار حسینی کجا است؟
دکتر ویدا نثار حسینی 1 مطب در مطب خیابان قارن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ویدا نثار حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر ویدا نثار حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا نثار حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ویدا نثار حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ویدا نثار حسینی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ویدا نثار حسینی چه زمانی است؟
دکتر ویدا نثار حسینی از روز سه‌شنبه 28 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا نثار حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ویدا نثار حسینی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ویدا نثار حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ویدا نثار حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر ویدا نثار حسینیدکتر ویدا نثار حسینی dr vida nesar hoseini از دکترهای متخصص قلب و عروق ساری هستند. مطب دکتر ویدا نثار حسینی در ساری، خیابان قارن، روبه روی بانک رفاه، ساختمان 286، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ویدا نثار حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133222421 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ویدا نثار حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ویدا نثار حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ویدا نثار حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ویدا نثار حسینی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ویدا نثار حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.