دکتر آوا حمیدی

دکتر آوا حمیدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

128499
%90
پیشنهاد(از 38 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، کوچه 47، انتهای کوچه، مجتمع پزشکی نخبگان، طبقه6، واحد20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آوا حمیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آوا حمیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%90
34 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عفونت را تشخیص ندادند.

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق بودن و زمان مناسبی را به بیمار اختصاص میدادند و کامل معاینه را انجام میدهند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد مسلط و با حوصله

نسیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله و خوش اخلاق و با تجربه هستن

نادر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خردمند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آوا حمیدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آوا حمیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آوا حمیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آوا حمیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آوا حمیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت آوا حمیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آوا حمیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آوا حمیدی کجا است؟
دکتر آوا حمیدی 1 مطب در خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آوا حمیدی را ببینید.
+
آیا دکتر آوا حمیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آوا حمیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آوا حمیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آوا حمیدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آوا حمیدی چه زمانی است؟
دکتر آوا حمیدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آوا حمیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آوا حمیدی چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر آوا حمیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آوا حمیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر آوا حمیدیدکتر آوا حمیدی dr ava hamidi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر آوا حمیدی در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، کوچه 47، انتهای کوچه، مجتمع پزشکی نخبگان، طبقه6، واحد20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آوا حمیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09019519548 , 07132319141 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آوا حمیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آوا حمیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آوا حمیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آوا حمیدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آوا حمیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.