دکتر مسعود گلپور

دکتر مسعود گلپور

تخصص پوست، مو و زیبایی

ساری

کد نظام پزشکی

20124

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۵

تلفن:01133110928

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود گلپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود گلپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود گلپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود گلپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود گلپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود گلپور چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود گلپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود گلپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود گلپور کجا است؟
دکتر مسعود گلپور 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود گلپور را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود گلپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود گلپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود گلپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود گلپور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود گلپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود گلپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود گلپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود گلپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مسعود گلپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود گلپور 0 از 5 است.

درباره دکتر مسعود گلپوردکتر مسعود گلپور dr masoud golpur از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی ساری هستند. مطب دکتر مسعود گلپور در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود گلپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133110928 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود گلپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود گلپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود گلپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود گلپور متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود گلپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.