کد نظام پزشکی

26443

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار فلسطین

آدرس:

مشهد، بلوار فلسطین، بین فلسطین ۱و۳، جنب محضر لعل نور

تلفن:05138439604

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین آذری متین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فلسطین
دکتر نسرین آذری متین
دکتر نسرین آذری متین

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین آذری متین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین آذری متین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین آذری متین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین آذری متین چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین آذری متین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین آذری متین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین آذری متین کجا است؟
دکترنسرین آذری متین مطب بلوار فلسطین مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسرین آذری متین، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین آذری متین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین آذری متین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین آذری متین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین آذری متین متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین آذری متین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نسرین آذری متین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین آذری متین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین آذری متین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین آذری متین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین آذری متین 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین آذری متیندکترنسرین آذری متین dr nasrin azari matin از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر نسرین آذری متین در مشهد، بلوار فلسطین، بین فلسطین ۱و۳، جنب محضر لعل نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین آذری متین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138439604 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین آذری متین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین آذری متین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین آذری متین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین آذری متین متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین آذری متین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.