دکتر وحیده سمیعی

دکتر وحیده سمیعی

دکترای روانشناسی

روانشناسی خانواده
کرج

کد نظام پزشکی

4688
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین خیابان استانداری و کسری، ساختمان نگین البرز طبقه4، واحد 5

تلفن:02634489844

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحیده سمیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحیده سمیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

وحیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مشاور بسیار خوبی هستند و خوب راهنمایی کردن

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون خیلی خوش برخورد خوش صحبت مهربان وازنظر من دوست داشتنی بودن وبا دقت به صحبت ها گوش میکنن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر وحیده سمیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحیده سمیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحیده سمیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحیده سمیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحیده سمیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحیده سمیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده سمیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحیده سمیعی کجا است؟
دکتر وحیده سمیعی 1 مطب در خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحیده سمیعی را ببینید.
+
آیا دکتر وحیده سمیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده سمیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحیده سمیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحیده سمیعی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحیده سمیعی چه زمانی است؟
دکتر وحیده سمیعی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده سمیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحیده سمیعی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر وحیده سمیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحیده سمیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحیده سمیعیدکتر وحیده سمیعی dr vahide samiee از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب دکتر وحیده سمیعی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین خیابان استانداری و کسری، ساختمان نگین البرز طبقه4، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحیده سمیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634489844 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحیده سمیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحیده سمیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحیده سمیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحیده سمیعی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحیده سمیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.