دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان سنگ‌های کلیه، حالب و مثانه بدون نیاز به باز کردن شکم

درمان مشکلات پروستات، لیزر، جراحی لاپاراسکوپی، فتق

درمان مشکلات اطفال، درمان میکروسکوپیک واریکوسل

وازکتومی، کرایو تراپی زگیل‌ها، عفونت‌های مقاربتی

درمان توده و کیست‌های سرطان‌های کلیه مثانه و بیضه

انجام جراحی‌های زیبایی

پ

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، مجتمع ناز، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس غلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس غلامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهریار
شهریار - شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، مجتمع ناز، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس غلامی کجا است؟
دکتر عباس غلامی 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس غلامی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس غلامی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس غلامی چه زمانی است؟
دکتر عباس غلامی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس غلامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عباس غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس غلامی 0 از 5 است.
درباره دکتر عباس غلامی


دکتر عباس غلامی dr abbas gholami از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شهریار هستند. مطب دکتر عباس غلامی در شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، مجتمع ناز، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09196282640 , 02165259397 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس غلامی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.