دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهسا شادایی

دکتر مهسا شادایی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

119350

درباره‌پزشک

فعال در زمینه پوست و زیبایی-تزریق بوتاکس و فیلر-مزوتراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 5، واحد 20

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا شادایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا شادایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 5، واحد 20


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو39,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا شادایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا شادایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا شادایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا شادایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا شادایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا شادایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا شادایی کجا است؟
دکتر مهسا شادایی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا شادایی را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا شادایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا شادایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا شادایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا شادایی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا شادایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهسا شادایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا شادایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا شادایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا شادایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا شادایی 0 از 5 است.
درباره دکتر مهسا شادایی


دکتر مهسا شادایی dr mahsa shadaei از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهسا شادایی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا شادایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319229-09011601700 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا شادایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا شادایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا شادایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا شادایی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا شادایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.