دکتر پیمان فردوسی

دکتر پیمان فردوسی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

55978
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

پزشک عمومی و هومیوپات 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان نرجس

آدرس:

شیراز، بلوار کوی زهرا، روبروی خیابان نرجس، مطب دکتر فردوسی

تلفن:07137261133

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان فردوسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان فردوسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مسعود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالییی چندین بار کرونا گرفتم رفتم پیششون هم با استعداد با اخلاق کار درست دکتر همه چی تموم امشبم بدنم دونه زد تا رفتم گفتن ابله مرغون هس دارویی ک دادند بسیار عالی بود. ایشالا که پایدار باشند

داریوش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا جز بهترین دکتر ها هستند تو تشخیص و تجویز دارو

فهیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام. دکتر فردوسی واقعا دستشون شفاست. بسیار با اخلاق و با وجدان هستند. در این دوره و زمانه کمتر طبیبی مثل ایشان دیده میشود. خدا بهشون عمر باعزت بدهد، ان شاءالله

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر پیمان یکی از بینظیرترین پزشکان عمومی شیراز هستن.

هنگامه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکی از بهترین پزشکها هستند یعنی قبل از مراجعه به هر پزشک متخصصی، اول مطب ایشون میریم و نظر ایشون برامون اولویت داره خیلی تشخیص های درستی میدن.خدا سلامت نگهشون داره

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پیمان فردوسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان فردوسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان فردوسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان فردوسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان فردوسی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان فردوسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان فردوسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان فردوسی کجا است؟
دکتر پیمان فردوسی 1 مطب در مطب خیابان نرجس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان فردوسی را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان فردوسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان فردوسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان فردوسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان فردوسی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان فردوسی چه زمانی است؟
دکتر پیمان فردوسی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان فردوسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان فردوسی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر پیمان فردوسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان فردوسی 5 از 5 است.

درباره دکتر پیمان فردوسیدکتر پیمان فردوسی dr peyman ferdosi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر پیمان فردوسی در شیراز، بلوار کوی زهرا، روبروی خیابان نرجس، مطب دکتر فردوسی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان فردوسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137261133 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان فردوسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان فردوسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان فردوسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان فردوسی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان فردوسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.