%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۸۸۹۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان کلاهدوز

آدرس:

مشهد، احمدآباد، خیابان کلاهدوز، بین کلاهدوز 14و16، ساختمان زیتون

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قدسیه خزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قدسیه خزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کلاهدوز
دکتر قدسیه خزایی
دکتر قدسیه خزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قدسیه خزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قدسیه خزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قدسیه خزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قدسیه خزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت قدسیه خزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قدسیه خزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قدسیه خزایی کجا است؟
دکتر قدسیه خزایی 1 مطب در مطب خیابان کلاهدوز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر قدسیه خزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر قدسیه خزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قدسیه خزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قدسیه خزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قدسیه خزایی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قدسیه خزایی چه زمانی است؟
دکتر قدسیه خزایی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قدسیه خزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قدسیه خزایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر قدسیه خزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قدسیه خزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر قدسیه خزاییدکتر قدسیه خزایی dr ghodsiyeh khazaee از دکترهای متخصص تخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر قدسیه خزایی در مشهد، احمدآباد، خیابان کلاهدوز، بین کلاهدوز 14و16، ساختمان زیتون واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قدسیه خزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138410798 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قدسیه خزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قدسیه خزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قدسیه خزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قدسیه خزایی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قدسیه خزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.