%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

49307

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب بلوار خزر

آدرس:

ساری، بلوار خزر، روبه روی فرش مشهد، ساختمان اکسیر، طبقه دوم، واحد ۲۰۶

تلفن:01133314757

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار خزر
دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا
دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالحمید قلی زاده پاشا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا کجا است؟
دکترعبدالحمید قلی زاده پاشا مطب بلوار خزر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا چه زمانی است؟
دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشادکترعبدالحمید قلی زاده پاشا dr abdolhamid golizade pasha از دکترهای متخصص جراحی عمومی ساری هستند. مطب دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا در ساری، بلوار خزر، روبه روی فرش مشهد، ساختمان اکسیر، طبقه دوم، واحد ۲۰۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133314757 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.