دکتر مرتضی ابراهیم زاده

دکتر مرتضی ابراهیم زاده

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

186352

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات میدان هروی

آدرس:

تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوکB، طبقه 1، واحد 101

تلفن:02122982314

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی ابراهیم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرتضی ابراهیم زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی ابراهیم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی ابراهیم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی ابراهیم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی ابراهیم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی ابراهیم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی ابراهیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی ابراهیم زاده کجا است؟
دکتر مرتضی ابراهیم زاده 1 مطب در میدان هروی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی ابراهیم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی ابراهیم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی ابراهیم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی ابراهیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی ابراهیم زاده متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی ابراهیم زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی ابراهیم زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی ابراهیم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی ابراهیم زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرتضی ابراهیم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی ابراهیم زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی ابراهیم زادهدکتر مرتضی ابراهیم زاده dr morteza ebrahim zade از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر مرتضی ابراهیم زاده در تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوکB، طبقه 1، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی ابراهیم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122982314 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی ابراهیم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی ابراهیم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی ابراهیم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی ابراهیم زاده متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی ابراهیم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.