دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم

پزشک دندانپزشک

متخصص ایمپلنت و جراحی لثه
تهران

کد نظام پزشکی

153398
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان فرشته

آدرس:

تهران، خیابان فرشته،مریم غربی،کویین سنتر،دارای پارکینگ،طبقه3 واحد303

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، 24 متری سعادت آباد ،بالاتر از میدان فرهنگ، نبش چهارم شرقی، ساختمان آناهیتا، طبقه2،واحد203

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن پوراقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن پوراقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تمام پرسنل خوش برخورد، محیط کاملا استریل و پزشک بسیار خوب راهنمایی کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهمن پوراقدم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن پوراقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن پوراقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن پوراقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن پوراقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن پوراقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پوراقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن پوراقدم کجا است؟
دکتر بهمن پوراقدم 2 مطب در مطب خیابان فرشته و مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهمن پوراقدم را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن پوراقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پوراقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن پوراقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن پوراقدم متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن پوراقدم چه زمانی است؟
دکتر بهمن پوراقدم از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پوراقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن پوراقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهمن پوراقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن پوراقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن پوراقدمدکتر بهمن پوراقدم dr bahman por aghdam از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر بهمن پوراقدم در تهران، خیابان فرشته،مریم غربی،کویین سنتر،دارای پارکینگ،طبقه3 واحد303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن پوراقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122220000 - 09120122028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن پوراقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن پوراقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن پوراقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن پوراقدم متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن پوراقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.