دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم

پزشک دندان پزشک

متخصص ایمپلنت و جراحی لثه
تهران

کد نظام پزشکی

۱۵۳۳۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب خیابان فرشته

آدرس:

تهران، خیابان فرشته،مریم غربی،کویین سنتر،دارای پارکینگ،طبقه3 واحد303

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، 24 متری سعادت آباد ،بالاتر از میدان فرهنگ، نبش چهارم شرقی، ساختمان آناهیتا، طبقه2،واحد203

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرشته
مطب سعادت آباد
دکتر بهمن پوراقدم
دکتر بهمن پوراقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن پوراقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن پوراقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن پوراقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن پوراقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن پوراقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پوراقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن پوراقدم کجا است؟
دکتر بهمن پوراقدم 2 مطب در مطب خیابان فرشته و مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهمن پوراقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن پوراقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پوراقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن پوراقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن پوراقدم متخصص دندان پزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن پوراقدم چه زمانی است؟
دکتر بهمن پوراقدم از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن پوراقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن پوراقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهمن پوراقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن پوراقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم dr bahman por aghdam از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک تهران هستند. مطب دکتر بهمن پوراقدم در تهران، خیابان فرشته،مریم غربی،کویین سنتر،دارای پارکینگ،طبقه3 واحد303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن پوراقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122220000 - 09120122028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن پوراقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن پوراقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن پوراقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن پوراقدم پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن پوراقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.