دکتر مسعود احتشام

دکتر مسعود احتشام

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

یزد
%100
پیشنهاد(از 19 کاربر)

کد نظام پزشکی

94301

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب بلوار آیت الله طالقانی

آدرس:

یزد، میدان مهدیه، بلوار آیت الله طالقانی، ۵۰متر بعد از ایستگاه آتش نشانی، جنب کوچه حنا

تلفن:03536275627

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • ایثارگران
 • ایرانیان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود احتشام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود احتشام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%100
19 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار آیت الله طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مسعود احتشام، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مسعود احتشام
دکتر مسعود احتشام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود احتشام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود احتشام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود احتشام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود احتشام چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود احتشام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود احتشام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود احتشام کجا است؟
دکترمسعود احتشام مطب بلوار آیت الله طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود احتشام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود احتشام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود احتشام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود احتشام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود احتشام متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود احتشام چه زمانی است؟
دکتر مسعود احتشام از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود احتشام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود احتشام چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر مسعود احتشام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود احتشام 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود احتشامدکترمسعود احتشام dr masoud ehtesham از دکترهای متخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر مسعود احتشام در یزد، میدان مهدیه، بلوار آیت الله طالقانی، ۵۰متر بعد از ایستگاه آتش نشانی، جنب کوچه حنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود احتشام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536275627 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود احتشام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود احتشام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود احتشام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود احتشام متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود احتشام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.