دکتر اردشیر منصوریان

دکتر اردشیر منصوریان

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

6958

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان پوستچی

آدرس:

شیراز، خیابان پوستچی، نبش معدل، ساختمان ۵۲

تلفن:07132307321

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اردشیر منصوریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پوستچی
دکتر اردشیر منصوریان
دکتر اردشیر منصوریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اردشیر منصوریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اردشیر منصوریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اردشیر منصوریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اردشیر منصوریان چقدر است؟
هزینه ویزیت اردشیر منصوریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردشیر منصوریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اردشیر منصوریان کجا است؟
دکتراردشیر منصوریان مطب خیابان پوستچی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اردشیر منصوریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اردشیر منصوریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اردشیر منصوریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اردشیر منصوریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اردشیر منصوریان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اردشیر منصوریان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اردشیر منصوریان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردشیر منصوریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اردشیر منصوریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اردشیر منصوریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اردشیر منصوریان 0 از 5 است.

درباره دکتر اردشیر منصوریاندکتراردشیر منصوریان dr ardeshir mansorian از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر اردشیر منصوریان در شیراز، خیابان پوستچی، نبش معدل، ساختمان ۵۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اردشیر منصوریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132307321 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اردشیر منصوریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اردشیر منصوریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اردشیر منصوریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اردشیر منصوریان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اردشیر منصوریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.