دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر احمدرضا صادقی

دکتر احمدرضا صادقی

پزشک دندانپزشک

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
شیراز

کد نظام پزشکی

89835

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، کوچه ۳۹، مجتمع پزشکی زمرد، طبقه ۴، واحد ۸

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا صادقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، کوچه ۳۹، مجتمع پزشکی زمرد، طبقه ۴، واحد ۸


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا صادقی کجا است؟
دکتر احمدرضا صادقی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا صادقی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا صادقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا صادقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا صادقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمدرضا صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا صادقی 0 از 5 است.
درباره دکتر احمدرضا صادقی


دکتر احمدرضا صادقی dr ahmadreza sadeghi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر احمدرضا صادقی در شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، کوچه ۳۹، مجتمع پزشکی زمرد، طبقه ۴، واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136280276-07136280275 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا صادقی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.