دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهناز پورآرین

دکتر شهناز پورآرین

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

شیراز

کد نظام پزشکی

21900

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، کوچه سهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه دوم

تلفن:07132319617

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهناز پورآرین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهناز پورآرین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان زند، کوچه سهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهناز پورآرین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهناز پورآرین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهناز پورآرین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهناز پورآرین چقدر است؟
هزینه ویزیت شهناز پورآرین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پورآرین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهناز پورآرین کجا است؟
دکتر شهناز پورآرین 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهناز پورآرین را ببینید.
+
آیا دکتر شهناز پورآرین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پورآرین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهناز پورآرین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهناز پورآرین متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهناز پورآرین چه زمانی است؟
دکتر شهناز پورآرین از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز پورآرین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهناز پورآرین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهناز پورآرین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهناز پورآرین 0 از 5 است.
درباره دکتر شهناز پورآرین


دکتر شهناز پورآرین dr shahnaz pur arian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر شهناز پورآرین در شیراز، خیابان زند، کوچه سهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهناز پورآرین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهناز پورآرین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهناز پورآرین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهناز پورآرین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهناز پورآرین متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهناز پورآرین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.