دکتر ندا جوشن

دکتر ندا جوشن

پزشک دندانپزشک

ارتودانتیکس
یزد
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

128750

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان آیت الله کاشانی، روبه روی هلال احمر، ساختمان نیاز، طبقه دوم

تلفن:03536295758

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا جوشن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا جوشن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت الله کاشانی
دکتر ندا جوشن
دکتر ندا جوشن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا جوشن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا جوشن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا جوشن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا جوشن چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا جوشن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا جوشن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا جوشن کجا است؟
دکترندا جوشن مطب خیابان آیت الله کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ندا جوشن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ندا جوشن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا جوشن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا جوشن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا جوشن متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا جوشن چه زمانی است؟
دکتر ندا جوشن از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا جوشن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا جوشن چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ندا جوشن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا جوشن 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا جوشندکترندا جوشن dr neda joshan از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر ندا جوشن در یزد، خیابان آیت الله کاشانی، روبه روی هلال احمر، ساختمان نیاز، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا جوشن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536295758 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا جوشن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا جوشن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا جوشن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا جوشن متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا جوشن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.