دکتر حمید حبوباتی

دکتر حمید حبوباتی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

یزد
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌ی پزشک

برد تخصصى جراحى مغز،اعصاب و ستون فقرات  

درمان فتق ديسك هاى بين مهره اى، گردنى، كمرى، تنگى كانال نخاعى، لغزندگى هاى مهره، تومورهاى نخاعى، انواع شكستگی هاى ستون فقرات، تومورها، ضايعات عروقى مغز، مشكلات مادرزادى مغز و نخاع  

بیمارستان های همکار: مرتاض

اينستاگرام: hamidhoboubati  

کد نظام پزشکی

97149

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، بعد از آزمایشگاه مرکزی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد همکف

تلفن:03537336500

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید حبوباتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید حبوباتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه داشته باشند که دکتر از پذیرش بیمارانی که توسط پزشک دیگری عمل شده اند معذورند و همچنین بیماران دارای ضایعه نخاعی را نیز ویزیت نمی کنند.

دکتر حمید حبوباتی
دکتر حمید حبوباتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید حبوباتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید حبوباتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید حبوباتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید حبوباتی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید حبوباتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حبوباتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید حبوباتی کجا است؟
دکترحمید حبوباتی مطب بلوار طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید حبوباتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید حبوباتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حبوباتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید حبوباتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید حبوباتی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید حبوباتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید حبوباتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حبوباتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید حبوباتی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر حمید حبوباتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید حبوباتی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید حبوباتیدکترحمید حبوباتی dr hamid hobobati از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب یزد هستند. مطب دکتر حمید حبوباتی در یزد، بلوار طالقانی، بعد از آزمایشگاه مرکزی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید حبوباتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537336500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید حبوباتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید حبوباتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید حبوباتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید حبوباتی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید حبوباتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.