دکتر حمید حبوباتی

دکتر حمید حبوباتی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

برد تخصصى جراحى مغز،اعصاب و ستون فقرات  

درمان فتق ديسك هاى بين مهره اى، گردنى، كمرى، تنگى كانال نخاعى، لغزندگى هاى مهره، تومورهاى نخاعى، انواع شكستگی هاى ستون فقرات، تومورها، ضايعات عروقى مغز، مشكلات مادرزادى مغز و نخاع  

بیمارستان های همکار: مرتاض

اينستاگرام: hamidhoboubati  

کد نظام پزشکی

۹۷۱۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، بعد از آزمایشگاه مرکزی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حمید حبوباتی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه داشته باشند که دکتر از پذیرش بیمارانی که توسط پزشک دیگری عمل شده اند معذورند و همچنین بیماران دارای ضایعه نخاعی را نیز ویزیت نمی کنند.

دکتر حمید حبوباتی
دکتر حمید حبوباتی

درباره دکتر حمید حبوباتی

دکتر حمید حبوباتی از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب یزد هستند. مطب دکتر حمید حبوباتی در یزد، بلوار طالقانی، بعد از آزمایشگاه مرکزی، کوچه شهید زمانی، ساختمان آراد همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید حبوباتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537336500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید حبوباتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید حبوباتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید حبوباتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید حبوباتی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.