دکتر مهین مجدزاده شورکی

دکتر مهین مجدزاده شورکی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

یزد
%100
پیشنهاد(از 72 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای رتبه برتر بورد تخصصی

درمان نازایی حاملگی های پرخطر و دیگر موارد مرتبط با زنان و زایمان

در مطب سونوگرافی، فیتال مانیتورینگ کولپوسکوپی انجام می شود

کد نظام پزشکی

41903

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان ابوذر

آدرس:

یزد، صفاییه، میدان ابوذر، خیابان مادر، روبه روی درمانگاه قایم، پلاک ۹۹، طبقه همکف

تلفن:03538266121

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهین مجدزاده شورکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهین مجدزاده شورکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 72 کاربر)

%100
72 کاربر از 72 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  30 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  20 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ابوذر
ملاحظات

توجه: در صورت به وجود آمدن موارد اورژانسی مثل عمل زایمان نوبتها لغو یا با تاخیر انجام می شود.

دکتر مهین مجدزاده شورکی
دکتر مهین مجدزاده شورکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهین مجدزاده شورکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهین مجدزاده شورکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهین مجدزاده شورکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهین مجدزاده شورکی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهین مجدزاده شورکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهین مجدزاده شورکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهین مجدزاده شورکی کجا است؟
دکترمهین مجدزاده شورکی مطب میدان ابوذر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهین مجدزاده شورکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهین مجدزاده شورکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهین مجدزاده شورکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهین مجدزاده شورکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهین مجدزاده شورکی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهین مجدزاده شورکی چه زمانی است؟
دکتر مهین مجدزاده شورکی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهین مجدزاده شورکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهین مجدزاده شورکی چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر مهین مجدزاده شورکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهین مجدزاده شورکی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهین مجدزاده شورکیدکترمهین مجدزاده شورکی dr mahin majd zade shoraki از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر مهین مجدزاده شورکی در یزد، صفاییه، میدان ابوذر، خیابان مادر، روبه روی درمانگاه قایم، پلاک ۹۹، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهین مجدزاده شورکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538266121 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهین مجدزاده شورکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهین مجدزاده شورکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهین مجدزاده شورکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهین مجدزاده شورکی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهین مجدزاده شورکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.