%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

100405

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب بلوار امام جعفرصادق

آدرس:

یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، کوچه هفتم، ساختمان امام رضا، طبقه زیرزمین

تلفن:03536297660

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی وفایی شاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی وفایی شاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار امام جعفرصادق
ملاحظات

بیماران محترم: لطفا بعد از نوبت گیری جهت سرعت خدمات رسانی با شماره 03536297660 در تماس باشید. ساعت تماس 16 تا 20/30 می باشد.

دکتر علی وفایی شاهی
دکتر علی وفایی شاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی وفایی شاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی وفایی شاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی وفایی شاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی وفایی شاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی وفایی شاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی وفایی شاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی وفایی شاهی کجا است؟
دکترعلی وفایی شاهی مطب بلوار امام جعفرصادق مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی وفایی شاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی وفایی شاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی وفایی شاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی وفایی شاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی وفایی شاهی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی وفایی شاهی چه زمانی است؟
دکتر علی وفایی شاهی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی وفایی شاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی وفایی شاهی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی وفایی شاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی وفایی شاهی 4 از 5 است.

درباره دکتر علی وفایی شاهیدکترعلی وفایی شاهی dr ali vafaei shahi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) یزد هستند. مطب دکتر علی وفایی شاهی در یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، کوچه هفتم، ساختمان امام رضا، طبقه زیرزمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی وفایی شاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536297660 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی وفایی شاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی وفایی شاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی وفایی شاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی وفایی شاهی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی وفایی شاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.