دکتر خاطره امیری

دکتر خاطره امیری

کد نظام پزشکی: 91751
5 (12 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
190 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر خاطره امیری

مطب خیابان شهید بهشتی
آدرس: کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان شهدا، ابتدای کنار گذر طالقانی، سمت چپ، خیابان گلها، روبروی البسکو، ساختمان پزشکان بنای ماندگار، طبقه چهارم، واحد 406
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر سیامک واحدی
دکتر سیامک واحدی
داخلی
4.8
(67 نظر)
937 نوبت موفق
کرج
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر محمد مولوی
دکتر محمد مولوی
داخلی
4
(318 نظر)
9979 نوبت موفق
کرج
اولین نوبت آزاد مطب:9 مرداد 1403
دکتر شهاب الدین سهراب خانی
دکتر شهاب الدین سهراب خانی
داخلی
4.9
(580 نظر)
8001 نوبت موفق
کرج
اولین نوبت آزاد مطب:10 مرداد 1403

درباره دکتر خاطره امیری

دارای بورد فوق تخصصی روماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بورد تخصصی داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران سابقه تدریس در 

دانشگاه علوم پزشکی

درمان آرتروز، کمردرد، بیماریهای ستون فقرات، بیماریهای مفاصل، درد گردن، پوکی استخوان، انواع روماتیسم، آرتریت 

روماتویید، لوپوس، شوگرن، پلی میوزیت، انواع تاندینیت وبورسیتها، فیبرومیالژی،...

در مطب ویزیت ودرمان انواع بیماریهای مفاصل، روماتیسم، انواع تزریقات مفصلی، تخلیه آب مفصل، تست پاترژی

 آدرس اینستاگرام: dr.kh.amiri.rheumatologist 

آدرس مطب دکتر خاطره امیری

مطب خیابان شهید بهشتی
آدرس:
کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان شهدا، ابتدای کنار گذر طالقانی، سمت چپ، خیابان گلها، روبروی البسکو، ساختمان پزشکان بنای ماندگار، طبقه چهارم، واحد 406

نظرات درباره دکتر خاطره امیری

5
از 12 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مریم(1402/10/04)
(1402/10/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
خدارو هزاران بار شکر که امروز به مطب خانم دکتر مراجعه کردم و روزنه امید به زندگی رو در من به وجود اوردند من خانم ۴٣ ساله ای هستم که حدود ۴ ماهی بود تحت نظر دکتر .... بودم که روز به روز حالم بدتر میشد تقریبا توان هر دو دستانم رو از دست داده بودم زانوهام سه برابر ورم کرده بود و به سختی حرکت میدادم و گفته بودند روماتیسم درمان نداره باید تحمل کنی امروز خانم دکتر با معاینه کردن گفتند تورم و پیشرفت بیماری خیلی زیاد بوده و تمام مفصلهام اب اورده ک اب زانوم رو تخلیه کردند و من باورم نمیشد که دیگه بتونم راه برم ولی به راحتی از تحت بلد شدم و بدون کمک راه رفتم و بینهایت خانم دکتر رو دعا کردم دکتر بی نظیری هستند هم در تشخیص هم در وقت گذاشتن برای بیمار و گوش دادن به صحبت بیمار و توضیح دادن در مورد بیماری و البته درمان و تجویز دارو و انرژی دادن به بیمار الان حدود ١٠ ساعتی هست که از مطب امدم بیرون و به راحتی گوشی دست گرفتم و تایپ میکنم و البته بدون درد دراز کشیدم و دیگه به نفس کشیدن و دوباره متولد شدن فکر میکنم نه به پایان دادن به زندگی الهی پایدار باشید خانم دکتر خاطره امیری
فاطمه(1402/07/25)
(1402/07/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عالی
رشید(1401/05/03)
نوبت دهی مطب
(1401/05/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عالی عالی
مهسا(1400/08/28)
نوبت دهی مطب
(1400/08/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر خوبی هستن من زانو درد داشتم که با تجویز خانم دکتر الان بهتر شده.
فرانک(1400/07/29)
نوبت دهی مطب
(1400/07/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
اولا برخورد خوبشون با وجود اینکه اولین مراجعه ی من بود انگار مدتهاست که منو میشناسن و مسلط بودن ایشون به تخصصشون
مهسا(1400/08/23)
نوبت دهی مطب
(1400/08/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
عالی بودن خانم دکتر

سوالات متداول راجع به دکتر خاطره امیری

چطور می‌توانم نوبت دکتر خاطره امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خاطره امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خاطره امیری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر خاطره امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت خاطره امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر خاطره امیری کجا است؟
دکتر خاطره امیری 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خاطره امیری را ببینید.
آیا دکتر خاطره امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر خاطره امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خاطره امیری متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خاطره امیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خاطره امیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خاطره امیری چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر خاطره امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خاطره امیری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر خاطره امیریدکتر خاطره امیری dr khatereh amiri از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر خاطره امیری در کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از میدان شهدا، ابتدای کنار گذر طالقانی، سمت چپ، خیابان گلها، روبروی البسکو، ساختمان پزشکان بنای ماندگار، طبقه چهارم، واحد 406 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خاطره امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264899-02632265524 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خاطره امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خاطره امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خاطره امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خاطره امیری متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خاطره امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.