دکتر بهزاد محمودی نژاد

دکتر بهزاد محمودی نژاد

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

123349
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت‌آباد، سرو شرقی، بعد از کوچه 4، پلاک 39 (بانک ایران زمین)، طبقه 4، واحد 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهزاد محمودی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد محمودی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهزاد محمودی نژاد
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت‌آباد، سرو شرقی، بعد از کوچه 4، پلاک 39 (بانک ایران زمین)، طبقه 4، واحد 8
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 12:15
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد محمودی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد محمودی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد محمودی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد محمودی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد محمودی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد محمودی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد محمودی نژاد کجا است؟
دکتر بهزاد محمودی نژاد 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد محمودی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد محمودی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد محمودی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد محمودی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد محمودی نژاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد محمودی نژاد چه زمانی است؟
دکتر بهزاد محمودی نژاد از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد محمودی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد محمودی نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهزاد محمودی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد محمودی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد محمودی نژاددکتر بهزاد محمودی نژاد dr behzad mahmoodi nezhad از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر بهزاد محمودی نژاد در تهران، سعادت‌آباد، سرو شرقی، بعد از کوچه 4، پلاک 39 (بانک ایران زمین)، طبقه 4، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد محمودی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122119948,02122119947,02122119946 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد محمودی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد محمودی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد محمودی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد محمودی نژاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد محمودی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.