دکتر سعید سینا

دکتر سعید سینا

تخصص جراحی عمومی

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

96940

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

كرج، حدفاصل ميدان شهدا و چهارراه طالقاني، برج قائم، طبقه ٤، واحد ١٢

تلفن:02632237046

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید سینا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید سینا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید سینا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید سینا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید سینا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید سینا چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید سینا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سینا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید سینا کجا است؟
دکترسعید سینا مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید سینا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید سینا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سینا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید سینا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید سینا متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید سینا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید سینا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سینا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید سینا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سعید سینا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید سینا 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید سینادکترسعید سینا dr saeid sina از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر سعید سینا در كرج، حدفاصل ميدان شهدا و چهارراه طالقاني، برج قائم، طبقه ٤، واحد ١٢ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید سینا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632237046 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید سینا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید سینا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید سینا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید سینا متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید سینا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.