دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی

دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی

کد نظام پزشکی: 66457
دندان پزشکی کودکان
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
19 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی

مطب بلوار طالقانی
آدرس: یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان امیر، طبقه سوم، واحد۶
اولین نوبت آزاد: فردا | 16:00

آدرس مطب دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی

مطب بلوار طالقانی
آدرس:
یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان امیر، طبقه سوم، واحد۶
تلفن:

نظرات درباره دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سارا(1403/01/15)
نوبت دهی مطب
(1403/01/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار خوش برخورد و مهربان

سوالات متداول راجع به دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی

چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا بحرالعلومی بفرویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی کجا است؟
دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی را ببینید.
آیا دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی چه زمانی است؟
دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی از روز سه‌شنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر زهرا بحرالعلومی بفروییدکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی dr zahra bahrolulomi befroei از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان امیر، طبقه سوم، واحد۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537252584 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا بحرالعلومی بفرویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.