کد نظام پزشکی

53595

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پارس، طبقه همکف

تلفن:08132512717

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم شعبانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بوعلی
دکتر مریم شعبانی
دکتر مریم شعبانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم شعبانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم شعبانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم شعبانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم شعبانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم شعبانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شعبانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم شعبانی کجا است؟
دکترمریم شعبانی مطب خیابان بوعلی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم شعبانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم شعبانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شعبانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم شعبانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم شعبانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم شعبانی چه زمانی است؟
دکتر مریم شعبانی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شعبانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم شعبانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم شعبانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم شعبانی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم شعبانیدکترمریم شعبانی dr maryam shabani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی همدان هستند. مطب دکتر مریم شعبانی در همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پارس، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم شعبانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132512717 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم شعبانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم شعبانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم شعبانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم شعبانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم شعبانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.