دکتر سید علیرضا اصلانی

دکتر سید علیرضا اصلانی

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%91
پیشنهاد(از 52 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات پاراکلینیک دکتر اصلانی:

عکسبرداری از قسمت های خلفی چشم

عکسبرداری از قسمت های قدامی چشم

اندازه گیری شماره لنز داخل چشمی 

لیزر (لیزر شبکیه آرگون، لیزر یاگ)

بررسی میدان دید

اندازه گیری فشار چشم

تعیین شماره عینک

کد نظام پزشکی

67887

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان 490، طبقه همکف

تلفن:07132309575

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا اصلانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا اصلانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 52 کاربر)

%91
47 کاربر از 52 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان زند
ملاحظات

بیماران گرامی، زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر سید علیرضا اصلانی
دکتر سید علیرضا اصلانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا اصلانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا اصلانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا اصلانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا اصلانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا اصلانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا اصلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا اصلانی کجا است؟
دکترسید علیرضا اصلانی خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا اصلانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا اصلانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا اصلانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا اصلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا اصلانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا اصلانی چه زمانی است؟
دکتر سید علیرضا اصلانی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا اصلانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا اصلانی چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر سید علیرضا اصلانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا اصلانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا اصلانیدکترسید علیرضا اصلانی dr seyed alireza aslani از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر سید علیرضا اصلانی در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان 490، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا اصلانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132309575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا اصلانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا اصلانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا اصلانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا اصلانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا اصلانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.