دکتر فرزاد فردوسیان

دکتر فرزاد فردوسیان

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان
یزد
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

71333

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار آیت الله طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار آیت الله طالقانی، جنب آتش نشانی، کوچه حنا، مجتمع صدرا، طبقه دوم

تلفن:03536274000

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد فردوسیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد فردوسیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار آیت الله طالقانی
ملاحظات

بیماران محترم:زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد وزمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر فرزاد فردوسیان
دکتر فرزاد فردوسیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد فردوسیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد فردوسیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد فردوسیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد فردوسیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد فردوسیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد فردوسیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد فردوسیان کجا است؟
دکترفرزاد فردوسیان مطب بلوار آیت الله طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد فردوسیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد فردوسیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد فردوسیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد فردوسیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد فردوسیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد فردوسیان چه زمانی است؟
دکتر فرزاد فردوسیان از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد فردوسیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد فردوسیان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فرزاد فردوسیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد فردوسیان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد فردوسیاندکترفرزاد فردوسیان dr farzad ferdosian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر فرزاد فردوسیان در یزد، بلوار آیت الله طالقانی، جنب آتش نشانی، کوچه حنا، مجتمع صدرا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد فردوسیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536274000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد فردوسیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد فردوسیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد فردوسیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد فردوسیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد فردوسیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.